PETER LIPA otvorí ROK 2022 V DIVADLE!!!

Milí priatelia,veľmi sa tešíme, že kultúra dostala zelenú a môžeme pre vás opäť otvoriť brány nášho Divadla ACTORES. Aj týmto vás srdečne pozývame na Novoročný koncert Petra Lipu a jeho skupiny, ktorý sa uskutoční 29. januára 2022 (sobota) o 19.00 hodine.

Vstupenky v cene: 15,- si môžete rezervovať na webe alebo zakúpiť v pokladni divadla.

Novoročný koncert je už pomyselným otvorením divadelného roka a nesmierne sa tešíme, že ho otvoríme s naším vzácnym hosťom, ktorý patrí medzi najvýznamnejšie osobnosti slovenskej hudobnej scény.

Peter Lipa koncertoval takmer na všetkých kontinentoch. Spieval v Tokiu, Mexiku, Alžíri, na Kube, ale aj v americkom New Yorku v Carnegie Hall. Každoročne absolvuje asi 100 vystúpení. Dobrou správou je, že v Rožňave uvedie nielen svoj nový singel „Niekde som čítal“, ale koncertný večer venuje aj pocte veľkej hereckej legende Milanovi Lasicovi, ktorý sám naše divadlo navštívil niekoľkokrát.

Počet miest v hľadisku je obmedzený a koncert sa blíži, aj preto vás prosíme, aby ste si vstupenky na tento nezabudnuteľný zážitok zarezervovali včas.

Tak, ako všetky kultúrne inštitúcie, aj my sa riadime schválenými pravidlami.

Vstup na koncert bude v režime OP.

Každý z vás je pre živú kultúru mimoriadne dôležitý a preto nám bude veľkou cťou, ak tento večer budete môcť stráviť s nami v Divadle ACTORES.

Otvorme sa kultúre spolu. Tešíme sa na vás!

X