TEATRO-TATRO postaví svoje ŠAPITÓ na festivale TEMPUS ART 2021 – 16.9.2021 o 19.30h.

TEMPUS ART uvedie inscenáciu divadla TEATRO – TATRO „Majster a Margaréta“, ktorá nadväzuje na najúspešnejšie tituly Teatro Tatro. Po „Bianke Braselli, dáme s dvoma hlavami“ zdedila atmosféru starého magického panoptika, v ktorom je všetko možné, a rozvinula sa do veľkého „cirkusu Moskva“. Po „Prorokovi Iljovi“ zase tému približujúceho sa konca sveta.

Dá sa povedať, že „Majster a Margaréta“ je v istom zmysle voľným pokračovaním a zároveň vrcholom tejto „trilógie“.

Účinkujú: Lukáš Latinák, Róbert Jakab, Marián Miezga, Lukasz Kos, Milan Ondrík, Peter Oszlík, Zuzana Moravcová, Agáta Spišáková, Rudo Kratochvíl, Martin Nahálka, Milan Vojtela, Šimon Spišák, Martin Šalacha, Andrej Kalinka, Lucia Korená a Ondrej Spišák

Teatro Tatro je už dlhodobo výnimočným zjavom na slovenskej divadelnej scéne. V tvorbe tohto súboru divadelný kumšt prehovára k divákovi  vo svojej najrýdzejšej podobe. Ak sa aj niekedy pýtate načo divadlo? Teatro Tatro Vám odpovie! Michail Bulgakov je bezpochyby výnimočný autor, jeho dielo Majster a Margaréta sa niektorými autormi vníma ako začiatok fantastiky ako takej. Divadelné spracovanie Teatra Tatra „fantastické“ určite je.

X