Pouličný sprievod na cyklokáre v maskách

NAJBLIŽŠIE HRÁME

viď program

Dĺžka

individuálne

Pre divákov

pre celú rodinu

Video

-

POULIČNÝ SPRIEVOD NA CYKLOKÁRE v MASKÁCH

Atrakcia s maskami a štvorkolesovou cyklokárou. Nalaďte dobrou náladou svoje podujatie pod holým nebom. Ideálne aj do Vášho pouličného sprievodu.

Divadlo ACTORES prináša zábavnú jazdu na netradičnom štvorkolesovom bicykli. Pouličná show je obohatená o historické postavičky odeté do kostýmov zo začiatku 20.storočia. Vystupujú v originálnych maskách zveličených ľudských charakterov , ktoré navrhol známi slovenský umelec Ľudovít Pozníček.

V sprievode nemusí nechýbať napríklad ani postava Poštára na vysokých skákajúcich sedemmíľových topánkach, presne tak ako za oných starých čias. Poštár na Vaše želanie rozdá letáky, programy, či iné propagačné materiály, aby tak napríklad spropagoval Vaše podujatie. Náš poštár prináša aj listy, v ktorých sa nachádzajú najkrajšie pozdravy z celého sveta, či napríklad daruje balóny, ruže a iné predmety.

Táto show je doprevádzaná vzájomnou interakciou hercov s okoloidúcimi divákmi, ktorí majú možnosť nastúpiť na „bicyklovú káru“ a previesť sa s našimi účinkujúcimi, deti nevynímajúc.

Fotografovanie povolené.